Gegužės 3 – 6 dienomis Vokietijoje, Leipcigo mugių ir parodų centre, vyko tarptautinė specializuota ortopedijos ir reabilitacijos technikos paroda-kongresas „OTWorld 2016“. Joje dalyvavo ir mūsų įmonė UAB „Ortopagalba“. Parodyti naujoves, suteikti informacijos apie pokyčius ortopedijos srityje atvyko 542 dalyviai, pranešimus skaitė 330 pranešėjų, apsilankė 21 3000 lankytojų. Tai didžiausia ortopedijos tarptautinė paroda, vykstanti kas dvejus metus, į kurią dalyviai atvyksta iš įvairių šalių (šiais metais – iš 86 šalių).
Mūsų UAB „Ortopagalba“ komanda dalyvavo antrą kartą. Visos dienos buvo pilnos susitikimų, naujų pažinčių ir kontaktų. Dalyvavimas parodoje buvo gera galimybė pristatyti naujausius mūsų gaminius, kartu susipažinti su naujausiomis ortopedinėmis priemonėmis ir technologijomis, kurias pristatė mūsų kolegos iš kitų šalių. Parodoje susitikome su mūsų partnerių atstovais, aptarėme tolimesnes bendradarbiavimo galimybes, taip pat užmezgėme naujas pažintis su potencialiais klientais, kurie domėjosi mūsų GABI gaminiais.
Geri įspūdžiai skatina tobulėti ir dirbti toliau. Džiaugiamės, kad galėjome pristatyti naujus mūsų gaminius, suteikti informaciją apie mūsų gamybą ir galimybes. Susipažinome su dabartinėmis naujausiomis tendencijomis ortopedijos sektoriuje, bei apsikeitėme žiniomis ir patirtimi su mūsų kolegomis iš kitų šalių. Nauji kontaktai padės tobulinti mūsų gaminius ir plėsti eksporto rinką.

Nuotraukos:

 

Ortopagalba OtWorld2016_1 Ortopagalba OtWorld2016_10 Ortopagalba OtWorld2016_11 Ortopagalba OtWorld2016_9 Ortopagalba OtWorld2016_6 Ortopagalba OtWorld2016_4