SVEIKATA AKTYVIAM GYVENIMUI!

Mes esame – ortopedijos technines priemones kurianti ir gaminanti įmonė UAB ORTOPAGALBA. Veiklą sėkmingai vykdome daugiau kaip 20 metų ir kasdien tobuliname savo produkciją, siekdami palengvinti judėjimo galimybes ir pritaikydami savo produktus sveikai ir aktyviai gyvensenai!

Bendradarbiaujame su įvairiomis medicinos įstaigomis visoje Lietuvoje. Mūsų nuolatiniai klientai užsienyje: Estija, Lenkija, Suomija, Švedija, Norvegija, Šveicarija.

Mūsų komanda

Kiekvienas mūsų komandos narys – aukščiausio lygio savo srities specialistas, pasirengęs padėti gerinti Jūsų gyvenimo kokybę. Gaminius kuriame kartu su pacientu, atsižvelgdami į sveikatos poreikius. Stengiamės suprasti ir pažinti pacientą, siekdami sukurti ryšį, suteikdami išsamias konsultacijas ir individualų aptarnavimą. Mums svarbiausia – Jūsų savijauta bei emocinis komfortas.

Mūsų tikslai ir vertybės

Mes nuolat bendradarbiaujame ir konsultuojame bei rūpinamės pacientu. Esame atviri, rūpestingi bei atsakingi. Gaminius kuriame atidžiai, orientuodamiesi į Jūsų poreikius, todėl Jūsų vertybės tampa mūsų vertybėmis.

Mūsų tikslas – rūpintis Jumis ir Jūsų sveikata gerinant judėjimo galimybę bei fizinę sveikatą mūsų kurtomis ortopedinėmis priemonėmis, kurios padeda išvengti traumų, greitina sveikimo procesą ir nevaržo judėjimo laisvės.

UAB ORTOPAGALBA kolektyvas siekia būti lyderiais Lietuvoje tarp ortopedijos priemonių gamintojų, sparčiai vystyti ir plėsti partnerystę su užsienio šalimis, suteikti aukščiausią gaminių bei aptarnavimo kokybės lygį.

Mūsų produktai

Gamyba1Siūlome ortopedines priemones efektyviai reabilitacijai po kaulų lūžių, sumušimų ir uždegimų, traumų prevencijai bei profilaktikai, taip pat pooperaciniam laikotarpiui.

Kuriame aukštos kokybės siūtus kaklo, rankų, kojų, stuburo ortopedinius įtvarus, pagamintus tekstilinių medžiagų pagrindu, skirtus sveikatai ir savijautai gerinti.

Taip pat gaminame elastingus, natūralius, unikalaus dizaino – megztus įtvarus, kurie yra itin patogūs ir išsiskiria dideliu pralaidumu orui. Megzti įtvarai yra naudojami prevencijai ir reabilitacijai po traumų, juos su malonumu renkasi sportuojantys žmonės.

Mūsų įtvarai yra:

 • patogūs;
 • patrauklaus, modernaus dizaino;
 • ilgalaikės vertės;
 • funkcionalūs;
 • atitinkantys Jūsų kūno sudėjimą, poreikius ir fizines galimybes.

Savo gamyboje naudojame nekenksmingas, itin kokybiškas medžiagas. Užtikriname aukščiausią ortopedijos priemonių kokybę bei trumpą gamybos terminą.

Kas yra GABI?

GABIGABI – tai unikalus UAB ORTOPAGALBA prekės ženklas, kuriuo žymime savo gaminius skirtus:

GABI prekinis ženklas yra ypatingas, nes produkciją gaminame iš šiuolaikiškų medžiagų. Be to, savo aukšta kokybe, patikimumu ir patvarumu GABI užsitikrino puikų vardą tarp ortopedijos gaminių. GABI įtvarus mūsų klientai pamėgo dėl išskirtinio patogumo ir modernaus dizaino.

Moderni technologija + ortopedijos ekspertai

Naudojame pažangiausių pasaulyje gamintojų naujausią technologinę įrangą. Ortopedinę produkciją gaminame iki galutinio produkto, projektuojame ir gaminame serijines bei individualias, pagal kiekvieno kliento individualius poreikius kuriamas ortopedijos technines priemones:

 • kaklo, pečių, rankų, stuburo, kojų įtvarus;
 • megztus įtvarus;
 • sporto ir gydomuosius gaminius;
 • darbo apsaugos produktus;
 • gaminius būsimoms ir esamoms mamoms;
 • įdėklus į avalynę.

Esame inovatyvūs ir siekiame augti. Atliekame išsamius pėdų tyrimus, pas mus konsultuoja aukštos kvalifikacijos gydytojai ortopedai traumatologai. Dalis mūsų gaminamų ortopedinių priemonių sveikatai gerinti yra visiškai arba iš dalies kompensuojami pagal sudarytą sutartį su Valstybine ligonių kasa prie Lietuvos Respublikos Sveikatos Apsaugos ministerijos.

Kokybės politika

ISO 9001 S sp

Vertindami klientų, pacientų galimybes bei pasirinkimo laisvę, gerbdami partnerių siekius, mes  teikiame kvalifikuotas asmens sveikatos priežiūros paslaugas, kuriame aukštos kokybės saugias ortopedines priemones su efektyviu gydomųjų funkcijų atlikimu, patenkindami ligonių poreikius ir lūkesčius.
Šios politikos ir kokybės tikslų įgyvendinimui UAB „Ortopagalba” įdiegė prižiūrimą ir nuolat tobulinamą kokybės vadybos sistemą, atitinkančią LST EN ISO 9001:2015 standarto reikalavimus.

Mūsų principai:

Užtikrinti kvalifikuotą asmens sveikatos priežiūros paslaugą.

 • Nuolat gerinti kokybės vadybos sistemą.
 • Kurti kokybę visose gaminio formavimo stadijose modernizuojant ir diegiant progresyvius technologinius procesu bei atitinkant taikomus reikalavimus.
 • Teikti klientams kvalifikuotą, profesionalų, malonų aptarnavimą, aprūpinti saugiomis aukštos kokybės ortopedinėmis priemonėmis, greitu užsakymų įvykdymu.
 • Formuoti harmoningus santykius su tiekėjais siekiant geriausių bendros veiklos rezultatų.
 • Naudoti atitinkančių ES reikalavimus medžiagų, pusfabrikačių, žaliavų įsigijimo ir gaminių realizavimo rinkų.
 • Užtikrinti darbuotojų kompetencijos palaikymą ir atsakomybę už kokybę savo darbo vietoje.

Atvykus pas mus – priimsime Jus su šypsena ir užsidegimu padėti Jums jaustis geriau!