ESUAB „Ortopagalba“ 2017 m. sausio mėn. pradėjo įgyvendinti projektą „Eksporto skatinimas dalyvaujant tarptautinėse parodose“

Uždaroji akcinė bendrovė „Ortopagalba“ gamina ortopedinius gaminius efektyviai reabilitacijai po kaulų lūžių, sumušimų ir uždegimų, traumų prevencijai bei profilaktikai, taip pat pooperaciniam laikotarpiui.

Įmonė kuria aukštos kokybės siūtus kaklo, rankų, kojų, stuburo ortopedinius įtvarus, pagamintus tekstilinių medžiagų pagrindu, skirtus sveikatai ir savijautai gerinti. Taip pat gamina elastingus, natūralius, unikalaus dizaino – megztus įtvarus, kurie yra itin patogūs ir išsiskiria dideliu pralaidumu orui. Megzti įtvarai yra naudojami prevencijai ir reabilitacijai po traumų, juos su malonumu renkasi sportuojantys žmonės.

Pagrindinis projekto tikslas – pristatyti įmonę ir jos produkciją Vokietijoje, Suomijoje, Belgijoje, Latvijoje vykstančiose tarptautinėse specializuotose parodose, siekiant rasti naujų klientų, padidinti įmonės eksporto apimtis, pardavimus ir pelną.  Projekto metu bus dalyvaujama 5 tarptautinėse parodose.

Projekto veiklų įgyvendinimo pabaiga  numatoma 2018 m. gegužės mėn.

Projekto įgyvendinamas pagal 2014-2020 m. Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 3 prioritetą „Smulkiojo ir vidutinio verslo konkurencingumo skatinimas“.

Bendra šio projekto vertė 54312,00 Eur, iš kurių 27156,00 Eur skirta iš Europos regioninės plėtros fondo.